Skip Navigation
 


Zespół cygański

Organizujemy występy jednej z nielicznych w kraju prawdziwych cygańskich grup muzycznych. Występ jest ogromną atrakcją, a zespół doskonale sprawdza się na weselach i imprezach integracyjnych.

Koncert cygański to dla widzów, niezależnie od okoliczności i miejsca realizacji, niesamowita atrakcja.

Gramy największe przeboje cygańskie oraz tradycyjną muzykę rozrywkową, a nasz charyzmatyczny wokalista potrafi wprawić w euforię każdą publiczność.

Nasza cygańska grupa posiada bogate doświadczenie oraz wieloletni staż sceniczny. Poza ogromną ilością imprez w kraju z powodzeniem prezentował się na estradach zagranicznych.

Zespół tworzy czterech profesjonalnych muzyków występujących w strojach adekwatnych do charakteru imprezy, uroczystości czy koncertu. Są to stroje tradycji cygańskiej z odpowiednimi rekwizytami podkreślającymi klimaty granej przez nas muzyki.

Członkowie zespołu są zawodowymi muzykami, istniejącymi w branży od 1995 roku. Dysponujemy repertuarem na różne okoliczności, dlatego też obsługujemy takie imprezy jak: różnego rodzaju festiwale, dni miast, festyny, imprezy kulturalne, wesela, studniówki oraz wiele innych uroczystości okolicznościowych.

Zespół preferuje tradycyjną muzykę cygańską o nowoczesnym i dynamicznym brzmieniu oraz interesujących aranżacjach. Ta muzyka po prostu porywa i zmusza nasze nogi do tańca!

Nasz zespół występuje na terenie całej Polski. Dysponujemy kompletnym sprzętem nagłaśniającym, a także własnym transportem.

Fragmenty nagrań zespołu:
Cygańska muzyka 1
Cygańska muzyka 2

Pozostałe nagrania:
Cygański zespół weselny - nagrania

Galeria zespołu:
Zespół cygański - galeria zdjęć

Jeżeli zechcecie Państwo urozmaicić uroczystość o występ cygańskiego zespołu - prosimy o kontakt:
- tel. 0-500-85-17-35
- e-mail: cyganskiewesele@gmail.com
- Strona internetowa: cygański zespół muzyczny